Kadın Genital Bölgesi Estetiği (Labiaplasty)

Kadınlarda genital bölgeye yapılabilecek birçok estetik amaçlı işlem vardır. Hastanın ihtiyacına göre tek başına veya bir arada uygulanabilirler.

ankara Labioplasti fiyat

Yağ enjeksiyonları: Kilo verme, yaş ilerlemesi sonucu kaybolan pubik bölge ve dış dudakların dolgunluğu ve genç görünümü, vücudun başka bir bölümünden alınan yağ dokusunun işlemden geçirilerek hem pubik bölgeye, hem de dış dudaklara verilmesiyle elde edilir.

Labioplasti: İç dudakların gereğinden fazla uzun olması ve dışarı sarkması hem statik açıdan kötü bir görünüm oluşturur, hem de cinsel ilişki sırsında ağrıya yol açabilir. Vajinanın doğal yapısı korunarak uzun iç dudaklar cerrahi bir işlemle kısaltılır.

Vajinoplasti: Özellikle doğum sonrasında vajina duvarları elastikiyetlerini kaybeder ve gevşerler. Bu durum hem kadında, hem de partnerinde cinsel hazzın azalmasına yol açar. Basit bir cerrahi işlemle vajina daraltılarak bu sorun giderilebilir.

G-noktası enjeksiyonları: Bazı araştırmalar, vajinal orgazmın vajinanın ön duvarında yer alan bir bölgenin uyarılması sonucu olduğunu iddia etmektedirler. Bu noktanın hyaluronik asit enjeksiyonları ile dolgunlaştırılması vajinal orgazmın daha yoğun ve güçlü yaşanmasını sağlar.

ankara vajinal estetik fiyatları